€ 1600 EUR netto

Praca Niemcy opieka nad parą seniorów 88 lat i 93 lata z Weinsberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Weinsberg
  • Znajomośc języka: dobra
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 stycznia 2020 04:06

Od zaraz w rejonie Weinsberg możliwa praca w Niemczech na stanowisku opiekunki osób starszych. Zlecenie dotyczy opieki nad parą seniorów w wieku 88 lata Pani i 93 lata Pan.

Nr oferty: MCS/#1837
Nr KRAZ: 10608

Data rozpoczęcia: 21.01.2020

Charakterystyka miejsca pracy

Podopieczna: 88 lat / 160 cm / 62 kg
PG: 5
Podopieczna cierpi na demencję i jest osłabiona. Potrzebuje wsparcia przy podstawowych czynnościach dnia codziennego. Występują problemy z inkontynencją. Pani przesypia noce. Od poniedziałku do piątku Pani przebywa w dziennym domu opieki niedaleko domu.
Podopieczny: 93 lata / 179 cm / 85 kg
PG: 1
Pan jest osobą osłabioną. Potrzebuje wsparcia przy podstawowych czynnościach dnia codziennego. Występują problemy z inkontynencją. Pan przesypia noce. Podopieczny odwiedza swoją żonę w domu opieki, często je tam obiad.
Warunki mieszkaniowe: Mieszkanie / osobny pokój / Internet
Obowiązki

Sprawowanie podstawowej opieki nad osobą starszą
Wsparcie podopiecznych w wykonywaniu najprostszych codziennych czynności, takich jak: spożywanie posiłków, pielęgnacja ciała, mycie, ubieranie itp.
Pomoc w prowadzeniu domu (m.in. przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, utrzymanie porządku, proste prace domowe)
Organizowanie czasu wolnego
Oczekiwania

Osoba niepaląca
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi za granicą lub w Polsce
Dobra znajomość języka niemieckiego
Stan zdrowia umożliwiający bezproblemowe wykonywanie pracy
Pogodne i życzliwe usposobienie, empatia i cierpliwość oraz sumienność i odpowiedzialność
Mile widziane: referencje, ukończone kursy kierunkowe, wykształcenie medyczne bądź pielęgniarskie
Oferujemy

Legalne, stabilne i długoterminowe zatrudnienie
Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ)
Pełny pakiet ubezpieczeń dodatkowych na terenie Niemiec (OC i NW)
Wysokie wynagrodzenie uzależnione od poziomu kwalifikacji i stopnia znajomości języka
Gwarancję terminowych wypłat
Szeroki wybór oraz indywidualny dobór sprawdzonych ofert pracy
Elastyczne terminy i zasady wyjazdów
Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
Pełną organizację wyjazdu oraz bezpłatny dojazd do klienta i powrót do Polski bez względu na długość pobytu
Komfort pracy dzięki stałemu wsparciu koordynatorów w Niemczech i w Polsce

marketing@mcare.pl

ID ogłoszenia: 6115e25b02980c14