€ 1100 euro

Praca Niemcy opieka osób starszych do chodzącej seniorki z Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 września 2016 05:24

Poszukiwana opiekunka osoby starszej do podjęcia pracy w Niemczech na terenie Bremen przy opiece nad panią z Bremen. Seniorka jest osobą mobilną cierpi jednak na demencję i osłabienie starcze.

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i empatią. Firmę tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie. Zarobki do 1400 euro na rękę! Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

Opis Stanowiska:
Do opieki Pani Brigitte. Cierpi na demencje i słabość starczą. Ma zaburzoną orientację czasową i miejscową. Porusza sie niezależnie. Potrzebuje pomocy przy kapieli, ubieraniu i jedzeniu. Ma drugi stopień niepełnosprawności, jeden raz wstaje w nocy.

Oferujemy:
wynagrodzenie – 1100 euro netto za miesiąc, składki rentowo-emerytalne odprowadzane od średniej krajowej, ubezpieczenie zdrowotne na wypadek zachorowania na terenie Niemiec (EKUZ), legalną pracę, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, organizację i opłacenie wyjazdu i powrotu, opiekę i wsparcie koordynatora; do dyspozycji opiekunki jest również Internet.

Wymagania:
dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece, przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych; niepaląca

Kontakt:
biuro@medcare24.pl, tel: 519-649-047. Zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej www.medcare24.pl

ID ogłoszenia: 21757e3bc58e0f23

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Izabellaa Med
  • Zarejestrowany od: 12 stycznia 2016

Inne przedmioty dodane przez Izabellaa Med

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Izabellaa Med »