€ 1,350.00

Praca Niemcy opiekun osób starszych do Pana w Niederaichbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niederaichbach
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2017 05:33

Poszukiwany opiekun bądź opiekunka osób starszych do podjęcia pracy w Niemczech w rejonie Niederaichbach przy opiece nad seniorem z chorobą parkinsona, nadciśnieniem i inkotynencją.

O naszej firmie
Firma z wieloletnim doświadczeniem, prężnie działająca na rynku opieki w Niemczech oraz Polsce Opieka Inter Job sp. z o.o. sp.k. z Lubina

Opis stanowiska

Stawka 1300€-1350€ netto

Miejsce zlecenia: 84100 Niederaichbach Niemcy

Data zlecenia : od 03.09.2017

Wymagania:
• Dobra znajomość języka niemieckiego
• doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
• cechy charakteru jak życzliwość, cierpliwość, empatia są niezbędnym elementem zawodu opiekuna/opiekunki osoby starszej
• dodatkowym atutem jest posiadanie referencji lub formy listu polecającego od rodzin podopiecznych lub ich samych
Nasza oferta
Do opieki jest Pan mieszkający w Niemczech.

Do opieki jest pan, który choruje na Parkinsona, nadciśnienie i inkontynencję. Pacjent nosi pieluchomajtki i potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach takich jak mycie, ubieranie, transfer łóżko/wózek. Większość posiłków trzeba pacjentowi podawać (rozdrobnione). Pacjent porusza się na wózku inwalidzkim. Trzeba mu pomagać we wszystkich czynnościach.

Do obowiązków opiekuna należy higiena i pielęgnacja ciała, przygotowywanie posiłków, podawanie leków i pomoc w codziennych czynnościach. Trzeba również robić zakupy, gotować i dbać o dom.

Opiekun ma do dyspozycji swój pokój, dostęp do Internetu.

Do obowiązków opiekuna należy:
wspólne spędzanie czasu
przygotowywanie posiłków, prowadzenie gospodarstwa domowego
ewentualna pomoc w codziennych czynnościach: ubieranie, higiena itp.

Gwarantujemy :
• legalne zatrudnienie na umowę cywilnoprawną (odprowadzenie składek ZUS ),karta EKUZ
• zarobki wypłacane w PLN lub EURO zawsze na czas
• opieka polskojęzycznego koordynatora na terenie Niemiec
• zwrot kosztów podróży 140 Euro, pomoc w orgaznizacji transportu
• bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w domu podopiecznego (domek jednorodzinny)
• dokładny opis zlecenia,bez ukrywania stanu faktycznego ,czyli stanu zdrowia osoby Podopiecznej oraz warunków zakwaterowania
• premie za polecenie opiekunki 420 PLN brutto ,
• premie za polecenie naszej firmy klientowi

ID ogłoszenia: 502599fdd327ec97