Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1300 euro

Praca Niemcy opiekun osoby starszej w Lauterstein do dwójki seniorów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lauterstein
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2,5 miesiąca
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 marca 2018 00:19
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca Niemcy opiekun osoby starszej w Lauterstein do dwójki seniorów

Opis

Obecnie poszukiwana dyspozycyjna opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech w rejonie Lauterstein przy opiece nad dwójką seniorów – Panią w wieku 88 lat oraz Panem w wieku 94 lat.

Firma Pflege mit Herzen Sp. z o.o. Sp. K. zatrudni opiekunkę osób starszych w Lauterstein, ok. Stuttgart, Badenia-Wirtembergia, Niemcy.

Podopieczna ma 88 lat, 160 cm wzrostu i waży ok 87 kg.

Podopieczny ma 94 lata, 170 cm wzrostu i waży ok 65 kg.

Seniorzy cierpią na dezorientację czasowo-przestrzenną, problemy z pamięcią oraz osłabienie starcze. Czasami są apatyczni. Nie mają poważnych problemów z chodzeniem. Pan porusza się w domu przy pomocy laski, nie wychodzi na spacery, większość dnia przesypia. Podopieczna podczas spacerów chodzi pod rękę z opiekunką, ( na zakupach korzysta z rollatora). Senior ma problemy ze słuchem (nie nosi aparatu słuchowego). Podopieczni przesypiają całą noc. Samodzielnie korzystają z toalety, Pani nosi wkładki higieniczne, pan pieluchomajtki. Nie stosują żadnej diety.

Do obowiązków opiekunki należy: pomoc podopiecznym w podstawowych czynnościach pielęgnacyjnych – (mycie włosów, golenie, higiena intymna) i nadzór w codziennych sytuacjach, podawanie lekarstw. Dodatkowo prowadzenie gospodarstwa domowego (sprzątanie, pranie, gotowanie, zakupy). W łazience jest Wannenlifter ( dla podopiecznego). Pani korzysta z prysznica, opiekunka tylko asekuruje.

Podopieczni mieszkają sami w dwupiętrowym domku. Opiekunka ma do dyspozycji własne mieszkanie dwupokojowe z łazienką na drugim piętrze. Czas wolny 2 godz. po obiedzie.

Poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w opiece. Zlecenie od 24 marca do 1 czerwca – 1300 EUR netto/m-c +100 EUR.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 508 624 688 lub mailowy: marta.gornikiewicz@pmh.info.pl

ID ogłoszenia: 7055aa0fbf84f1f5

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 508, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.