€ 1200 Euro Netto

Praca Niemcy Opiekunka dla starszego 76-letniego pana w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 16 listopada 2014 03:35

Opiekunka osoby starszej – praca w Niemczech na terenie Berlina przy opiece na starszym panem w wieku 76 lat. Zleceniodawca nie wymaga doświadczenia, jednak konieczna jest znajomość języka.

Firma BWE Polska poszukuje opiekunki dla 76-letniego pana – Berlin. Pan cierpi na Parkinsona i demencje, cewnikowany.

Obowiązki: zakupy, gotowanie, zmywanie naczyń, pranie, ścieranie kurzy, prasowanie (w obowiązkach domowych pomaga sprawna i zdrowa żona pacjenta).

Opieka: kąpiel, pomoc w czynnościach higienicznych, ubieranie i rozbieranie pacjenta, zmiana pieluchomajtek, nadzór nad prawidłowym przyjmowaniem leków oraz towarzyszenie w codziennych czynnościach. Pan mieszka z żoną w 6-pokojowym mieszkaniu.

Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z TV. Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, gotowość do wyjazdu na min. miesiąc od zaraz.

Zapewniamy: • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat • atrakcyjne wynagrodzenie – 1100 Euro Netto • dodatkowe ubezpieczenie na czas podróży i pobytu w Niemczech • dobrane oferty pracy • wsparcie koordynatora • organizację i opłacenie kosztów przejazdu • możliwość nawiązania stałej współpracy Kontakt: BWE Polska Sp. z o.o. Tel. kom.720 859 561 e-mail: w.slek@bwe-polska.pl

ID ogłoszenia: 2705464a0f162745