€ 1300E

Praca Niemcy opiekunka do seniora 89 l. ze Stuttgartu od 10.07.

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzg.
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 lipca 2019 04:37

Począwszy od 10-go lipca w rejonie Stuttgartu do podjęcia praca w Niemczech na stanowisku opiekunki osób starszych. Podopieczny ma 89 lat, mieszka z żoną i cierpi na demencję, cukrzycę, inkontynancję i stomię.

AZ Partner zatrudnia opiekunki osób starszych pracujące w Niemczech

OPIS STANOWISKA

Do opieki pan 89 lat, 168 cm, 70 kg, mieszka z żoną
Ma 90 lat
CHOROBY: słabość starcza stomia, inkontynencja, pocz. demencja, cukrzyca
1x tyg pflegedienst rozkłada leki,
ma aparat słuchowy, porusza się ze wsparciem balkonik
Nosi pieluchy, trzeba mu pomóc się umyć, nie ma diety, noce przespia.

bardzo fajna okolica przy jeziorze bodeńskim centrum miasta

dom jednorodzinny, zakupy do 15 min, internet jest i tv
WYMAGANIA
– OPIEKUNKA musi mieć już doświadczenie przy opiece
– JĘZYK komunikatywny

NASZA OFERTA
oferujemy:
– stawka miesięczna: 1300 Euro na rękę
– legalną pracę
– A1 i EKUZ
– składki od średniej krajowej
– wynagrodzenia w euro lub w złotówkach
– firma ponosi koszty transportu
Szczegóły oferty: tel.535-227-228

ID ogłoszenia: 495d20d9ce9a2a3