€ uzależnione od znajomości języka

Praca Niemcy opiekunka do starszego pana z Berlina od 19.08.

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 sierpnia 2016 05:30

Potrzebna opiekunka osób starszych gotowa do pilnego podjęcia pracy w Niemczech od 19 sierpnia w Berlinie. Zatrudnienie przy opiece nad Panem w wieku 83 lat, który cierpi na chorobę Parkinsona i ma wszczepiony rozrusznik serca.

Stan zdrowia

Podopieczny ma 83 lata, 165 cm wzrostu i waży 60 kg. Ma zatwierdzoną 3 grupę inwalidzką. Cierpi na Parkinsona, ma obtłuczone ramię i rozrusznik serca. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego.
Obowiązki

Prowadzenie domu – gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów

Opieka – pomoc w pielęgnacji ciała, przyjmowaniu posiłków, ubieraniu się, asekuracja przy transferze z i do łóżka, w dojściu do toalety, kontrolowanie prawidłowego przyjmowania leków, aktywizacja podopiecznego poprzez wspólne spacery,

Praca w nocy może sporadycznie występować. Należy być gotowym do niesienia pomocy, gdyby zaszła taka potrzeba.
Informacje dodatkowe

Podopieczny mieszka sam w domku jednorodzinnym w Berlinie. Jest osobą wykształconą – ukończył doktorat z fizyki. Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem, z dostępem do tv i Internetu. Do tej pory do podopiecznego przychodziła pomoc medyczna, ale wraz z pojawieniem się stałej opiekunki, rodzina będzie z tego rezygnować. Czas wolny to minimum 2-3 godziny dziennie. Na miejscu znajdują się przyrządy ułatwiające pracę z podopiecznym – balkonik, dwa wózki inwalidzkie i winda.

Kontakt

Justyna Art tel. 730-733-104
justyna.art@herz24.pl

Wymagania

dobra znajomość języka niemieckiego, opiekunka niepaląca i gotowa do wyjazdu ok. 19.08. na 2 miesiące

Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy.

ID ogłoszenia: 69257b18791cb7e3