€ 1100 Euro

Praca Niemcy – Opiekunka osób starszy od zaraz do pani w Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dusseldorf
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2015 01:32

Pilnie potrzebna opiekunka osób starszych do podjęcia pracy w Niemczech na terenie Düsseldorf przy opiece nad sympatyczną panią Elfride z początkami demencji, reumatyzmem oraz rozrusznikiem serca.

Opieka nad bardzo miłą panią Elfriede, która urodziła się w roku 1922. Jest ona bardzo inteligentna, miła, ceni sztukę i jest panią z wyższych sfer. Raz w tygodniu chce uczęszczać z opiekunką do restauracji, trzeba być elegancko ubranym.

Mieszka ona wraz z wnukiem, który przez większość dnia pracuje i dla niego przy okazji trzeba też ugotować obiad i wyprać rzeczy.
Pani jest i stara się w wielu czynnościach być samodzielna, sama korzysta z toalety, ale trzeba ją zaprowadzić.

W nocy sama wstaje, ale trzeba mieć po prostu nadzór jakby się coś stało. Pani bardzo dużo śpi, przez co wtedy opiekunka ma 4 godziny czasu wolnego – dwa razy w tygodniu wolne minimum 4 godziny, reszta dni 2 godziny.

Trzy razy w tygodniu przychodzą do pani służby ambulatoryjne, które ją kąpią i zmieniają opatrunki. Pani śpi w salonie.

Choroby podopiecznej:
początkowa demencja
reumatyzm
rozrusznik serca
zwyrodnienie plamki żółtej

Zakres obowiązków:
prowadzenie domu
higiena ciała
przygotowywanie posiłków
zakupy
wyjście na miasto z podopieczną

Warunki mieszkaniowe opiekunki:
pokój z własną łazienką, mediami i internetem

Wymagania:
język niemiecki w stopniu umożliwiającym podstawową komunikację z podopieczną i z rodziną
chęć niesienia pomocy innym
mile widziane doświadczenie w opiece

Osoby zainteresowane proszę o kontakt
kontakt@centrumpracy24.eu
322353172

ID ogłoszenia: 76955dd923f9d24b