€ 1,600.00

Praca Niemcy opiekunka osób starszych do małżeństwa seniorów z Bawarii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neufinsing
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2020 03:13

Obecnie poszukiwana kompetentna opiekunka osób starszych dyspozycyjna od 8-go września do podjęcia pracy w Niemczech przy opiece nad parą seniorów z Bawarii.

Start: 8 wrzesień 2020

Zarobki: 1600

Liczba miejsc: 1

Zadania:

Opieka na parą seniorów Panią Marią oraz Panem Hansem.

Niemcy, Bawaria.

Do opieki małżeństwo Maria i Hans.

Wymagany dobry niemiecki, od 8.09., 1600 Euro za miesiąc.

Kontakt:

k.zielinska@promedica24.pl

ID ogłoszenia: 865f477c5369304