€ Niemieckie

Praca Niemcy opiekunka osób starszych od zaraz w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 -3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2014 00:23

Agencja pośrednictwa dla klienta z Hamburga poszukuje opiekunki osób starszych gotowej do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz. Ogłoszenie zatrudnienia z zakwaterowaniem adresowane do Pań z komunikatywną znajomością języka.

BWE – Polska (Świdnica, Rynek 38) do współpracy poszukuje osób chcące wyjechać za granicę w charakterze opiekuna/ki osób starszych.

Zapewniamy:

• legalne zatrudnienie
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pakiet dodatkowych ubezpieczeń
• dobrane oferty pracy
• wsparcie od strony polskiej i niemieckiej
• organizację przejazdu
• możliwość nawiązania stałej współpracy

Obowiązki: Zakres obowiązków zaczyna się od pomocy w czynnościach codziennych (tj. ubieranie się, podawanie leków itp.), zadbanie o higienę pacjenta po zadbanie o mieszkanie/dom i jest ustalana na podstawie informacji o danym miejscu pracy.

Wymagamy zaangażowania w powierzone obowiązki, doświadczenia w opiece, komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Gotowość na podjęcia pracy na okres 2 miesięcy. Opiekun/ka powinna wykazywać się cierpliwością i życzliwością.

CV wraz z aktualnym zdjęciem proszę wysyłać poprzez formularz kontaktowy lub mailem na m.troska@bwe-polska.pl

ID ogłoszenia: 34753d94228e9b27

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: troska
  • Zarejestrowany od: 10 czerwca 2014

Inne przedmioty dodane przez troska

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez troska »