€ 1,200.00

Praca Niemcy opiekunka osób starszych w Gablingen do Pani 76 lat

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gablingen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2016 02:49

Rekrutacja do pracy w Niemczech dla opiekunek osób starszych. Zatrudnienie w Gablingen przy opiece nad Panią w wieku 76 lat z cukrzycą. Podopieczna jest sprawna umysłowo ale porusza się przy pomocy rolatora.

Opis stanowiska:
Pani lat 76,umysłowo sprawna, ma cukrzyce,

Opis schorzeń: Pani porusza się przy rolatorze,umysłowo sprawna,pomoc przy ubieraniu,

Wymagania: kobieta, wykwalifikowana opiekunka, dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy

Zakres obowiązków – czynności pielęgnacyjne:
Higiena osobista, Pomoc przy chodzeniu do toalety, Pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, Kontrola przyjmowania posiłków

Czynności pielęgnacyjne – dodatkowe wymagania:
Podawanie insuliny

Zakres obowiązków – prace w domu:
gotowanie, pranie i prasowanie, sprzątanie, prace w ogrodzie

Prace w domu – dodatkowe wymagania:

Dostępny na miejscu sprzęt:
Chodzik

Dodatkowo dla użytku opiekunki:
Telewizor, Telefon, Tanie połączenia do Polski

Opiekunce zapewniamy:

dodatkowe, korzystne dla opiekunek ubezpieczenie za granicą
organizację dojazdu
zakup biletu do Niemiec dla opiekunki
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

Zgłoszenia prosimy kierować na adres : rekrutacja@autumn-care.eu lub bezpośrednio przez formularz zgłoszeniowy

ID ogłoszenia: 15157051fc60277f