Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ do ustalenia

Praca Niemcy opiekunka osoby starszej do pani w Berlinie od 30 listopada na 7 tyg. Premia świąteczna!

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 listopada 2015 01:02
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca Niemcy opiekunka osoby starszej do pani w Berlinie od 30 listopada na 7 tyg. Premia świąteczna!

Opis

Aktualna oferta pracy w Niemczech jako opiekunka osoby starszej w Berlinie. Zatrudnienie od 30 listopada przy opiece nad komunikatywną panią w wieku 94 lat. Podopieczna ma drobne problemy z pamięcią, mówieniem i słuchem.

Aktualnie Firma Herz 24 poszukuje opiekunkę do pani w Berlinie. Podopieczna ma 94 lata. Jest osobą komunikatywną. Ma drobne problemy z pamięcią, mówieniem i słuchem. Podopieczna jest po operacji biodra i dlatego ma problemy z poruszaniem się- jest osłabiona i często w ciągu dnia leży bądź siedzi w fotelu. Obecnie korzysta z pieluchomajtek.

Do obowiązków Opiekunki należy: prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, sprzątanie, mycie okien, prasowanie, lekkie prace ogrodowe, np. podlewanie kwiatów), pomoc osobie podopiecznej w codziennych czynnościach (przy ubieraniu, higienie, przyjmowaniu pokarmów), podawanie leków ( w tym kropli do oczu), aktywne spędzanie czasu. Praca w nocy nie występuje, podopieczna śpi spokojnie. Do podopiecznej przyjeżdża regularnie opieka medyczna.

Podopieczna mieszka sama w domu 100 m2 z ogrodem. Dom wyposażony jest w balkonik, wózek inwalidzki, siedzisko prysznicowe, podparcie w toalecie i łazience. Rodzina odwiedza podopieczną regularnie. Do dyspozycji opiekunki pokój ze standardowym wyposażeniem. Czas wolny do uzgodnienia: min. 2 godz. dziennie.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu 30.11 do 20.01 na 7 tyg. Premia świąteczna.

KONTAKT:
HERZ 24 sp. z o.o. sp.k
Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-433-62-12,
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl

     

ID ogłoszenia: 954563cb12201bfc

ilość wszystkich wyświetleń: 781, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.