Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ do ustalenia

Praca Niemcy opiekunka osoby starszej do pani we Frankenberg od 3.01.2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankenberg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 grudnia 2015 02:37
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca Niemcy opiekunka osoby starszej do pani we Frankenberg od 3.01.2016

Opis

Poszukiwana rzetelna, empatyczna opiekunka osób starszych gotowa do pracy w Niemczech od stycznia 2016. Zatrudnienie przy opiece nad panią w wieku 95 lat, która cierpi na osteoporozę, depresję, nadciśnienie, inkontynencję i alergię.

Podopieczna ma 95 lat (150 cm wzrostu, 51 kg). Cierpi na osteoporozę, depresję, nadciśnienie, inkontynencję i alergię (ma zaczerwienienie na szyi). Poza tym pani ma problemy z poruszaniem się. W domu używa laski, poza domem balkonika. Podopieczna noce przesypia spokojnie. Należy być jednak gotowym do niesienia pomocy gdy zajdzie taka potrzeba.

Obowiązki opiekunki: pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach (myciu, ubieraniu), zmiana pieluchomajtek, towarzyszenie podczas spacerów, wizyt u lekarza i znajomych, spędzanie czasu z podopieczną, zajmowanie się domem (zakupy, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie).

Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym. Jak na swój wiek jest jeszcze osobą komunikatywna i dość samodzielną. Lubi grać w gry towarzyskie. Rodzinie zależałoby aby nie odsuwać podopiecznej od codziennych obowiązków, jak np. gotowanie czy robienie zakupów. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój ze standardowym wyposażeniem. Dodatkowo jest telewizor i radio. Zapewnione są również nielimitowane połączenia na telefony stacjonarne do Polski. Czas wolny to minimum 2-3 godziny dziennie.

Wymagania: mocna komunikatywna znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu 2.01.2016 na 2 miesiące.

KONTAKT:
HERZ 24 sp. z o.o. sp.k
Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-433-62-12,
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl

     

ID ogłoszenia: 411567a7afc78f92

ilość wszystkich wyświetleń: 706, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.