€ uzależnione od znajomości języka

Praca Niemcy opiekunka osoby starszej do pani z ok.Freiburga od 29.05.

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Freiburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 maja 2016 00:01

Na chwilę obecną poszukiwana jest opiekunka osoby starszej do podjęcia pracy w Niemczech od 29-go maja we Freiburgu przy opiece nad panią w wieku 87 lat. Seniorka cierpi na częściową inkontynencję (korzysta z wkładek), jak również ma początki demencji (częściowa dezorientacja czasowo- przestrzenna).

Obecnie poszukujemy opiekunki na nasze stałe zlecenie we Freiburgu.

Podopieczna ma 87 lat (50 kg wagi, 150 cm wzrostu). Cierpi na częściową inkontynencję (korzysta z wkładek), jak również ma początki demencji (częściowa dezorientacja czasowo- przestrzenna). Pani porusza się w pełni samodzielnie.
Jest to kobieta w pełni kontaktowa, miła i towarzyska.
Praca w nocy może wystąpić sporadycznie. Należy być jednak przygotowanym do niesienia pomocy w każdej chwili.
Obowiązki

Prowadzenie domu: gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów. Opieka: pomoc w codziennych czynnościach, przy ubieraniu się i higienie osobistej, wspólne jedzenie posiłków, spędzanie czasu z podopieczną, towarzyszenie jej podczas spacerów i pójścia do lekarza
Informacje dodatkowe

Podopieczna mieszka w domu wielorodzinnym, w którym są dwa osobne wejścia i rodzina tej Pani mieszka nad nią.
Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój z dostępem do Internetu.
Do podopiecznej nie przychodzi opieka medyczna.
Czas wolny do uzgodnienia: codziennie min. 2 godziny dziennie.

Kontakt

Justyna Art tel. 730-733-104,
justyna.art@herz24.pl

Wymagania

komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu 28.05 na 2 miesiące
Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

ID ogłoszenia: 98857330a33e886e