€ 1050 euro

Praca Niemcy opiekunka osoby starszej w Berlinie od 28-go stycznia 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: umowa zecenie
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 stycznia 2016 03:02

Aktualna propozycja podjęcia pracy w Niemczech jako opiekunka osoby starszej w Berlinie. Zatrudnienie od 28-go stycznia 2016 przy opiece nad samotną Panią, chorującą na cukrzycę i z początkami demencji.

Wyjazd 28 stycznia na 2 miesiące

Progressio24 zatrudnia pielęgniarki, opiekunki i opiekunów osób starszych bez wykształcenia medycznego, z doświadczeniem w Niemczech lub rodzinnym.

Konieczna znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Opieka nad panią, która mieszka sama. Pani choruje na cukrzycę, początkową demencję i nietrzymanie moczu. Pani porusza się za pomocą balkonika i wózka, z pomocą opiekunki.

Pani nie ma żadnych problemów ze snem.
Dodatkowe obowiązki gotowanie, sprzątanie i zakupy.

Kandydatom oferujemy:
-wyjazdy na 2 albo 3 miesiące
– atrakcyjne wynagrodzenie 1100 Euro na rękę
– odprowadzane składki ZUS i EKUZ
– legalną pracę (dokument A1)
– elastyczne wyjazdy
– duża baza ofert pracy w całych Niemczech
– bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie
– wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech

Zatrudniamy też opiekunki z podstawową znajomością języka niemieckiego (poziom prostych zdań) – proponujemy stawki 800-900 E na rękę

Nie pobieramy żadnych opłat!!!

Zainteresowane panie proszę o kontakt tel. 536182612, 957475361 poniedziałek – sobota, godz. 10 do 16 lub mailowy: progresssio24@wp.pl

ID ogłoszenia: 1056a0aff2de5d9