€ 1350E

Praca Niemcy opiekunka starszego Pana z Kilonii od 29 czerwca 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Horst
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Długość umowy: do uzg.
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 czerwca 2019 05:01

W rejonie Kilonii począwszy od 29-go czerwca 2019 do podjęcia praca w Niemczech dla opiekunek osób starszych. Zlecenie dotyczy opieki nad seniorem w wieku 80 lat, który cierpi na demencję, cukrzycę i inkontynencję.

OPIS STANOWISKA

OFERTA OD 29 CZERWCA
MIEJSCE PRACY: 25358 HORST KOŁO kILONII

Do opieki Pan 168 cm i 80 kg  mieszka sam,
choroby: słabość starcza, demencja, ma cukrzycę tabletkową i  inkontynencję,

porusza się samodzielnie z laską, potrzebuje niewielkiej pomocy w myciu

Ma sporadyczne problemy w nocy

Obrzeża miasta , dom jednorodzinny, zakupy do 15 min, internet

WYMAGANIA

– OPIEKUNKA musi mieć już doświadczenie przy opiece
– JĘZYK dobry/komunikatywny

NASZA OFERTA

oferujemy:
– stawka miesięczna: 1300-1350 Euro na rękę
– legalną pracę
– A1 i EKUZ
– składki od średniej krajowej
– wynagrodzenia w euro lub w złotówkach
– firma ponosi koszty transportu

Osoby zainteresowane proszę o kontakt tel.535-227-228
lub mailowy: s.witkowska@az-partner.com

ID ogłoszenia: 2065d0a79a8ec8fd