€ 1,340.00

Praca Niemcy opiekunka z podstawowym językiem niemieckim do małżeństwa z Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heiligenhaus
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: dwa miesiące
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2019 04:20

Począwszy od 24-go kwietnia potrzebna rzetelna opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech przy opiece nad małżeństwem z Köln. Zatrudnienie z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Podopieczny ma 97 lat, 170 cm wzrostu i waży ok. 75kg. Ma zatwierdzony IV stopień pielęgnacyjny. Porusza się za pomocą laski/rollatora. Cierpi na początkującą demencję (występują problemy pamięcią krótkotrwałą) i nadciśnienie. U seniora występuje częściowa inkontynencja oraz problemy ze słuchem. Lubi czytać i oglądać telewizję.
Podopieczna ma 95 lat, 154 cm wzrostu i waży ok. 45kg. Ma zatwierdzony II stopień pielęgnacyjny. Jest w miarę mobilna, korzysta z laski lub rollatora. Cierpi na częściową inkontynencję (pielucho-majtki), niedociśnienie tętnicze oraz niedobór żelaza. Lubi czytać i oglądać telewizję.
Obowiązki
Prowadzenie domu – gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów (rodzina pomaga w zakupach)
Opieka – pomoc w codziennych czynnościach, takich jak: mycie, ubieranie się, jedzenie, wspólne spędzanie czasu i aktywizacja podopiecznych.
Praca w nocy nie powinna występować. Należy być jednak gotowym do niesienia pomocy, gdyby zaszła taka potrzeba.
Informacje dodatkowe
Podopieczni mieszkają w mieszkaniu o powierzchni 110m². Możliwość zrobienia zakupów ok. 10 minut drogi pieszo od miejsca pobytu. Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do tv i Internetu. Dwa razy w tygodniu przychodzi opieka medyczna – głównie do seniora – aby pomóc w myciu. Czas wolny min. 2-3 godziny dziennie, do uzgodnienia.
Kontakt
Justyna Art tel. 730-733-104,
justyna.art@herz24.pl
Wymagania
komunikatywna znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu po świętach na 2 m-ce
Oferujemy
Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy

ID ogłoszenia: 255ca72fcfa3a92