€ do ustalenia

Praca Niemcy pakowacz przy taśmie od zaraz bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 30 marca 2015 02:51

Sortowania owoców z Kolonii zatrudni kobiety lub pary do pracy w Niemczech przy sortowaniu na taśmie produkcyjnej. Oferta od zaraz niewymagana znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz owoców

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie przydzielona do fizycznej pracy na produkcji spożywczej.
  • Do zadań należeć będzie sortowanie i pakowanie owoców.
  • Zadania wykonywane są w pozycji stojącej.

Oczekiwania:

  • osoby w wieku ok. 30 lat
  • szczupła budowa
  • zręczność, zwinność
  • zdolności manualne
  • dynamiczne tempo pracy
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Oferta:

  • zatrudnienie dla kobiet lub par
  • pracę od zaraz w renomowanej niemieckiej firmie
  • zatrudnienie na stałe

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo na poniżej podany adres:

  • ipab@wp.pl

W zgłoszeniu prosimy załączyć CV oraz zdjęcie przedstawiające pełną sylwetkę.

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pakowaczka-2720275.html

ID ogłoszenia: 121551590254ee4b

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.