€ 8,50 euro brutto/h

Praca w Niemczech pakowanie art. budowlanych bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 grudnia 2014 01:56

Poszukujemy Polaków do podjęcia pracy w Niemczech przy komisjonowaniu i pakowaniu artykułów budowlanych. Zatrudnienie w Kolonii bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz artykułów budowlanych

Zarobki: 8,50 euro brutto za godzinę

Lokalizacja: Bedburg, Kolonia

Obowiązki:

  • Praca na magazynie z artykułami budowlanymi.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za komisjonowanie i pakowanie towarów znajdujących się na magazynie.
  • Inne zadania mogą zostać zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od 4 stycznia 2015
  • możliwość pozostania w Niemczech przynajmniej na 3 miesiące
  • pracodawca nie wymaga znajomości języka niemieckiego
  • zaangażowanie, niezawodność, pracowitość
  • wywiązywanie się z terminów i wyznaczonych prac
  • zdolność do pracy w grupie, bezkonfliktowość
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • zapewnione zatrudnienie zgodne z niemieckim kodeksem pracy
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • możliwość awansu w strukturze firmy
  • zapewnione lokum, pracownik płaci ok 7 euro dziennie
  • bezpłatne przejazdy

Drodzy państwo wyjazdy do pracy oraz rozmowy rekrutacyjne odbywają się we Wrocławiu.

Aplikacja:
Zgłoszenie poprzez stronę: panel.lps.ag/

źródło: http://www.praca4u.net/pakowaniekomisjonowanie-art-budowlanych-id260045.html

ID ogłoszenia: 964549fef05cff80

14 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech pakowanie art. budowlanych bez języka Kolonia”

  1. Witam jestem zainteresowany pracą z dwoma kolegami. Proszę o kontakt +48 693564492

  2. Witam. Ja I Moja Partnerka Jesteśmy Zainteresowani Państwa Ofertą Pracy

    Posiadamy Własny Samochód

    Prosimy o Kontakt ; +48 661 199 735 lub +48 663 304 324

  3. Witam jestem zainteresowany z kolegą jesteśmy pracowici i sumienni email:danielm@op.pl telefon:722334960

  4. Witam mam 23 Lat i Jestem Zainteresowany Praca mam prawo jazdy kat B oraz Uprawnienia Na wózki widłowe WJO 2 .
    Gotowy do wyjazdu jestem od 05.01.2015 mogę wyjechać na dłuższy czas niż 3 miesiące .
    Numer Kontaktowy : 515 – 407 – 021

  5. Jestem gotów podjąć pracę na tym stanowisku.
    Możliwość wyjazdu z kolegą, proszę o kontakt
    e-mail bądź telefoniczny. Dziękuję z góry.
    Szymon
    tel.667192274 e-mail szymo613@o2.pl

  6. Witam
    Jestem zainteresowany oferta.
    Mam 22 lata,prawojazdy kat.B,uprawnienia na wózki widłowe IIWJO.
    Mieszkam we Wrocławiu i jestem dyspozycyjny w kazdym dniu,zglaszam chec wyjechania z bratem.
    Numer Kontaktowy: 535450600
    Dziekuje i Pozdrawiam

  7. stachu1212 na 2 stycznia 2015 @ 20:43

    Wtam , jestem bardzo zainteresowany pracą , przebywam obecnie na terenie Koln jestem osiągalny od zaraz .
    Mam 21 lat jestem w bardzo dobrej kondycji fizycznej .
    Z góry dziękuje i pozdrawiam
    numer telefonu – 513-096-958

  8. Witam Panstwa przeczytalem panstwa ogloszenie i jestem bardzo zainteresowany oferta pracy nadmienie ze mieszkam w Niemczech Wuppertal i bardzo potrzebuje obecnie bardzo potrzebuje pracy na jak najdluzszy okres.Z gory uprzejmie dziekuje za zainteresowanie sie moja osoba.Podaje moje dane kontaktowe dzikk145@wp.pl

  9. kamilek831 na 3 stycznia 2015 @ 02:13

    Witam bardzo zainteresowany jestem waszą ofertą mam duże doświadczenie jako pakowacz, Jeszcze nadmienię, że pracowałem 4 lata w Belgi na szklarniach. Proszę o kontakt 505780862 lub kamilek831@wp.pl

  10. Witam. jestem zainteresowany ofertą. do tej pory pracowałem w Niemczech przy inwenturen na magazynie. Prace mogę zacząć od zaraz. Dane kontaktowe tel +4915213188428 lub adam.gozdz66@wp.pl Z góry dziękuje.

  11. Witam!
    Jestem zainteresowany pracą w Niemczech.
    Proszę o kontakt miroslaw.granos@gmail.com
    tel. +48 886198556

  12. Witam jestem zainteresowany Państwa ofertą. Posiadam ponad 4 lata doświadczenia jako magazynier/komisjoner. Proszę o kontakt na maila czeno@op.pl lub o telefon na nr +48604389924. Dziękuję i pozdrawiam.

  13. Witam Państwa, Mieszkam w Burscheid Bardzo blisko Koloni, Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy :) jestem dynamiczny , mam kondycje, bardzo zainteresowany pracą , zmobilizowany ;) Podejmę się pracy w każdych warunkach , z miłą chęcią mogę pozostawać w zakłacie na nadgodzinach. mam 20 lat i znam podstawowy Niemiecki ;)
    Mój numer telefonu: 4915751785854
    Mogę zacząć pracę nawet od jutra ;)
    Pozdrawiam

  14. mateuszklas1993 na 11 stycznia 2015 @ 14:48

    Witam. jestem zainteresowany ofertą. do tej pory pracuje w holandi na chłodni prosze o kontakt tele +31 619-295-481 lub mateusz.klas@poczta.pl