€ 8,20

Praca Niemcy pakowanie art. spożywczych bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 maja 2015 02:22

Aktualne ogłoszenie – legalna praca w Niemczech przy pakowaniu art. spożywczych na magazynie. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków.

Pakowanie/komisjonowanie artykułów spożywczych, miejsce pracy: Berlin
Opis stanowiska pracy
ISSP Sp. z o. o. – nr rejestru agencji zatrudnienia 10629, poszukuje ambitnych i zorientowanych na rozwój kandydatów do pracy przy:

Pakowanie/komisjonowanie artykułów spożywczych (w systemie pick by voice) na terenie Niemiec/Berlin

Wybranym kandydatom oferujemy:

• umowa o pracę z firmą niemiecką,

• wynagrodzenie 8,20 euro brutto/h

• możliwość rozwoju i awansu,

• zorganizowany bezpłatny transport ,

• zorganizowany nocleg (6,00 euro dziennie),

• wyjazdy oraz rozmowy rekrutacyjne z Wrocławia
Wymagania:
• gotowość do wyjazdu z zakwaterowaniem w Niemczech 11.04.2015
praca na okres minimum 3 miesięcy, mile widziana dłuższa współpraca
• doświadczenie w komisjonowaniu

• znajomość języka nie jest wymagana,

• umiejętność pracy zespołowej,

• zaangażowanie w wykonywaną pracę,

• nastawienie na realizację powierzonych zadań,

• dbałość o estetykę wykonywanej pracy,

Osoby zainteresowane prosimy o rejestrowanie się na portalu https://panel.lps.ag/, bądź wysyłanie CV na adres mailowy: kadry@issp.pl z dopiskiem „praca-Berlin”
Wymagane CV+ zdjęcie
Oraz dołączanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

ID ogłoszenia: 66055534ab94cf88

4 Odpowiedzi na “Praca Niemcy pakowanie art. spożywczych bez znajomości języka Berlin”

  1. migus233 na 19 maja 2015 @ 22:34

    jestem zainteresowany oferta pracy prosze o kontakt 725641612 e-mail mario233@vp.pl

  2. Iwona.Sobala na 22 maja 2015 @ 02:10

    jestem zainteresowana ofertą proszę o kontakt 665743049 mail; iwa.sobala@gmail.com

  3. Krystian Zdybel na 25 maja 2015 @ 10:39

    Jestem zainteresowany podjęciem pracy w magazynie artykułów spożywczych w Berlinie. Znam niemiecki w stopniu komunikatywnym. Proszę o kontakt, tel 885 695 363, walor10@o2.pl
    Pozdrawiam – Krystian Zdybel.

  4. Piotr Rychert na 15 sierpnia 2015 @ 16:01

    Witam jestem zainteresowany państwa pracą w Niemczech jestem od 2 miesięcy nie znam języka proszę o kontakt 015753374956