€ 9,39

Praca Niemcy pakowanie na magazynie z książkami w Erfurcie od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 listopada 2016 00:52

Pilnie poszukiwani pakowacze do legalnej pracy w Niemczech na magazynie z książkami. Oferta z Erfurtu dla osób z podstawową znajomością języka przy pakowaniu, zbieraniu zamówień, przygotowaniu wysyłek.

Poszukiwani pracownicy do komisjonowania książek na magazynie w miejscowości Erfurt.

Projekt-Praca poszukuje dla swojego klienta pracowników
KOMISJONER- PRACOWNIK MAGAZYNOWY
Miejsce pracy: ERFURT

Zadania:
• praca na magazynie z książkami
• pakowanie
• przygotowywanie do wysyłki
• zbieranie zamówień (za pomocą skanera)

Oferujemy:
• umowa o pracę z niemieckim pracodawcą
• stawka 9,39 euro brutto/h + 10 euro netto diety dziennej
• zapewniamy zakwaterowanie (płatne przez pracownika)
• możliwość wyjazdu w parach

Wymagania:
• PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO
• dyspozycyjność

CV prosimy przesyłać na adres:
kontakt@projekt-praca.pl (z dopiskiem komisjoner-Erfurt)

ID ogłoszenia: 3015832eed2c591b

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: projekt-praca
  • Zarejestrowany od: 31 października 2016

Inne przedmioty dodane przez projekt-praca

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez projekt-praca »