€ do uzgodnienia

Praca Niemcy poszukiwany młody opiekun osoby starszej do pana z Karlsruhe od 18.05.

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Karlsruhe
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 maja 2016 03:53

Poszukiwany opiekun osoby starszej do podjęcia pracy w Niemczech przy opiece nad panem w wieku 77 lat, mieszkającym w Karlsruhe. Zatrudnienie już od 18-go maja 2016.

Pan ma 77 lat, 160 cm wzrostu i waży 70 kg.
Pan jest osobą poruszającą się za pomocą balkonika bądź wózka inwalidzkiego. W przeszłości doznał paraliżu i z tego powodu posiada trudności z wymową i poruszaniem się. Porusza się za pomocą balkonika bądź wózka inwalidzkiego. Pan jest osobą komunikatywną i jeszcze bardzo samodzielną.

Obowiązki:
Prowadzenie domu: gotowanie, pranie, sprzątanie całego mieszkania oraz dbanie o porządek na klatce schodowej, robienie zakupów.

Opieka: wsparcie podopiecznego w pielęgnacji ciała, przy kąpaniu, ubieraniu się oraz spędzanie czasu z podopiecznym.

Praca w nocy nie występuje, jednak należy być gotowym do udzielenia pomocy, jeśli zajdzie taka potrzeba. Pan generalnie chodzi około 20:00 spać i przesypia całą noc do 7:00 rano.

Dodatkowe informacje:
Podopieczny mieszka sam w mieszkaniu, posiada kota.
Podopieczny 4 razy w tygodniu jedzie do „Tagespflege” od 8:30 do 16:30.
Do dyspozycji jest rower.

Kontakt:
e-mail: justyna.art@herz24.pl
tel: 730 733 104

ID ogłoszenia: 9565735ced49b08f