€ 819.00

Praca Niemcy pracownik magazynowy Stuttgart od zaraz bez doświadczenia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 września 2013 00:12

Poszukujemy pilnie osób do fizycznej pracy w Niemczech na magazynie. Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz przy sortowaniu, pakowaniu odzieży bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce: Stuttgart

Wynagrodzenie: 8,19 euro brutto/ godzinę,

ilość wakatów: 10

Zadania:

  • Praca na magazynie przy sortowaniu i pakowaniu odzieży i obuwia.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • swobodna obsługa komputera
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • umiejętność pracy zespołowej jak i samodzielnie
  • chęć do pracy

Oferta:

  • zamieszkanie- koszt 60 euro/tydzień
  • pomoc przy relokacji
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie

Aplikacja:
Poprzez formularz na stronie: http://www.infopraca.pl/praca/pracownik-magazynowy-niemcy/stuttgart/9128342

ID ogłoszenia: 545229bc1e386ba