€ 1400-1700 € "na rękę"

Praca Niemcy produkcja części samochodowych bez języka od zaraz w Düsseldorf 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 września 2020 03:26

Fabryka z Düsseldorf poszukuje od zaraz kandydatów do pracy w Niemczech na produkcji części samochodowych. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k. – Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Pracownik produkcji części dla branży automotive (12,20 EUR/h + dodatki)

Miejsce pracy: Düsseldorf (Niemcy)

PRACA OD ZARAZ

Nr ref.: PCAU/RF/N

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Prace przy produkcji elementów metalowych i z tworzywa sztucznego dla branży samochodowej
Obróbka i kontrola jakości komponentów
Konfekcjonowanie / pakowanie produktów
Inne proste i powtarzalne prace pomocnicze na produkcji

WYMAGANIA:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (1 os./grupę)
Mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych
Tylko pracownicy mobilni (własny samochód – w celu dojazdów do pracy)
Gotowość do pracy 3-zmianowej i w soboty (w zależności od grafiku)

NASZYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

Umowę o pracę na pełny etat (min. 40 godz. tygodniowo + możliwość nadgodzin) na bazie niemieckiego prawa pracy
Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne), podatek od 1 dnia odprowadzany do niemieckiego urzędu skarbowego (Agencja oferuje również pomoc w rocznym rozliczeniu i odzyskaniu znacznej części podatku dochodowego)
Praca w bardzo dobrych warunkach w nowoczesnym pro-pracowniczym zakładzie produkcyjnym – produkcja dla ekskluzywnych marek samochodowych
Podstawowa stawka godzinowa: 12,20 EUR/godz. (wynagrodzenie miesięczne na poziomie min 1.400 – 1.700 Euro netto (na rękę) – już z uwzględnieniem kosztów zakwaterowania)
Zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach w pobliżu miejsca pracy
Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (+25%)
Premie wakacyjne oraz świąteczne
Płatne dni świątecznie wolne od pracy

Aplikacja za pośrednictwem formularza na stronie (krótki link):

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/283744/0

ID ogłoszenia: 2185f4ff319c5d4e