€ 8,19/h

Praca Niemcy produkcja karmy dla zwierząt bez znajomości języka Zwickau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zwickau
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 3 miesiące próbne
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 2 maja 2014 15:42

Fabryka karmy dla zwierząt poszukuje od zaraz osoby chętne do pracy w Niemczech przy produkcji bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie dla 4 osób od połowy maja 2014.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Zwickau
Zarobki: 8,19 euro brutto za godzinę

Zadania:
Praca w charakterze pomocnika na produkcji karmy zwierzęcej. Do zadań pracownika będzie należało przygotowanie mieszanek z półproduktów, praca przy kontroli jakości oraz obowiązki związane z pakowaniem, etykietowaniem i magazynowaniem.

Wymagania:
– udokumentowane doświadczenie na produkcji spożywczej
– znajomość zasad higieny
– gotowość do pracy na zmiany wieczorne i nocne
– dyspozycyjność od połowy maja
– pracodawca nie wymaga znajomości języka jednak będzie ona mile widziana

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w firmie niemieckiej na podstawie umowy na okres próbny 3 miesiące
– stała opieka polskiego koordynatora
– możliwość otrzymania zaliczki po przepracowaniu pierwszego tygodnia
– agencja pomaga z wszystkimi formalnościami oraz zapewniamy wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
– nie pobieramy opłat wstępnych za rekrutację

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie CV (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: DG/038/14

Dringend Europa – Arbeitsagentur

Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

ID ogłoszenia: 81953639daa58e63

5 komentarzy na “Praca Niemcy produkcja karmy dla zwierząt bez znajomości języka Zwickau”

  1. ADAM2712 na 2 maja 2014 @ 23:25

    witam wraz z kolega jestem zainteresowany propozycią pracy dodam ze powierzone obowiazki wykonujemy dokładnie i sumiennie proszę o kontakt telefoniczny 661371184.-669445525 lub e-mail . daro26@interia.pl . adammadapo@interia.pl

  2. daniololo na 6 maja 2014 @ 23:12

    Witam razem z kolega jestesmy zainteresowani ta oferta pracy jestesmy pracowici oraz dokładni i bez nałogów
    Prosze o kontakt pod nr telefonu 500470697 lub e-mail Daniololo@o2.pl

  3. mati_stg1993 na 9 maja 2014 @ 16:46

    Witam jestem zainteresowany mam 20 lat jestem sumienyy ,dyspozycyjny,brak nalogow i silny fizycznie. e mail mati_stg1993@wp.pl tel.506571973

  4. joanna20 na 13 maja 2014 @ 20:34

    Jestem zainteresowana wraz z chłopakiem jako para. Prosze o kontakt joanna20sacharuk@o2.pl

  5. Jestem zainteresowany waszą ofertą pracy.Proszę o kontakt +48 724 418 538