€ 7,80 brutto

Praca Niemcy produkcja pakowanie czekoladek bez języka od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 czerwca 2014 03:46

Fabryka czekoladek z Berlina poszukuje pakowaczy do pracy w Niemczech na produkcji przy pakowaniu pralinek od zaraz. Oferta bez języka niemieckiego, doświadczenie nie wymagane. Ogłoszenie dotyczy pracy sezonowej w okresie urlopowym na zastępstwa.

Stanowisko: pakowacz – pracownik produkcji
Miejsce pracy: Berlin
Zarobki: 7,80 euro brutto za godzinę
Umowa: na 3 miesiące

Liczba wakatów: 6

Obowiązki:
Stojąca praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na sortowaniu pralinek czekoladowych według rodzaju i pakowaniu do pudełek. Do obowiązków pracownika należy także kontrolowanie jakości czekoladek, tak aby nie zapakować towaru wybrakowanego. Układanie zapakowanych bombonierek na paletach.

Wymagania:
– doświadczenie w produkcji spożywczej
– znajomość zasad higieny
– umiejętność pracy w grupie
– aktualne badania sanitarne (książeczka)
– mile widziane osoby znające system HACCP
– atutem będzie znajomość języka niemieckiego, ale nie jest to warunek konieczny

Oferujemy:
– zatrudnienie sezonowe na okres 3 miesięcy od lipca do końca września 2014
– pracodawca zapewnia zakwaterowanie płatne (koszt 150 euro miesięcznie)
– możliwość pracy na nadgodziny +30% do stawki godzinowej
– na miejscu obecny będzie koordynator mówiący w języku polskim
– pomagamy ze wszystkimi formalnościami

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała Was nasza oferta prosimy o wysłanie zgłoszenia na podany poniżej adres w nagłówku wiadomości wpisując stanowisko „pakowanie czekoladek Berlin”. Preferujemy CV napisane w języku niemieckim.

Sicheres Arbeiten GmbH
Ludwig-Erhard-Straße 32
20459 Hamburg

Sicheres-Arbeiten@accountant.com

ID ogłoszenia: 768539e440a2e00c

9 komentarzy na “Praca Niemcy produkcja pakowanie czekoladek bez języka od zaraz Berlin”

  1. Witam. Wraz z kolegą (obaj mamy po 19 lat) jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Jesteśmy ambitni ,szybko się uczymy , nie boimy się nowych wyzwań. Chcielibyśmy pracować dla Państwa.Posiadamy własny samochód więc z dojazdem nie byłoby problemu.Znamy j.angielski w stopniu podstawowy/dobry.Pozdrawiamy i prosimy o kontakt drogą eamil lub tel.

    tel: (+48) 535 – 532 – 509

  2. Witam. Ja z kolega jestesmy gotowi pracowac u panstwa.
    Moj numer telefonu +48784771134
    mail: dimitriikam@mail.ru

  3. Witam.
    Jestem gotowy do pracy w państwa firmie. Posiadam doświadczenie na produkcji-pakowaniu . Nr tel. 668-716-945

  4. Witam serdecznie,

    Jestem poważnie zainteresowana pracą w Państwa firmie.

    Pracę mogę podjąć niemal od zaraz. Jestem osobą sumienną, rzetelną i zorganizowaną. Swoje obowiązki traktuję bardzo sumiennie.

    Będę wdzięczna za odpowiedź i kontakt. Oto mój numer: +48 535 302 242
    Z poważaniem Jolanta

  5. Witam Jesteśmy zainteresowani państwa pracą Jest nas trzech Każdy ma prawo jazdy kat B
    Własny samochód więc nie było by problemu z dojazdem do pracy od zaraz Jesteśmy Ambitni, Pracowici, nie karani, nie pijacy i nie palący Nie boimy się żadnego wyzwania bardzo szybko się uczymy Praca to przyjemność Proszę o szybką odpowiedź drogą e-mailowa patryczek13013@interia.pl Lub telefonicznie 663557516 Proszę o szybka odpowiedź
    Bardzo nam zależy.

    Pozdrawiam Patryk

  6. Poszukiwacz na 7 lipca 2014 @ 10:21

    Witam,
    Wraz z dziewczyna poszukujemy akurat takiej pracy. Jestesmy dyspozycyjni, gotowi wyjechac w kazdej chwili. Znamy zasady higieny zakladu produkcyjnego, system HACCAP, oraz posiadamy aktualne ksiazeczki. Pracowalismy przez kilka lat w zakladzie http://www.scandic-food.pl/ pozwolilo nam to poznac mechanizmy zakladow pracy. Ponadto mamy doswiadczeni w pracy na tereniem Niemczech, wyjezdzalismy kilkakrotnie.
    Prosze o kontakt na ubet@poczta.fm

  7. nowasandra na 22 kwietnia 2015 @ 14:03

    50 latka szczupła zdrowa bez nałogow posiadam ksiazeczke zdrowia .Jestem zainteresowana .zofiam-8@tlen.pl

  8. KAROLINA0912 na 3 lipca 2016 @ 12:51

    jestem zainteresowana oferta pracy mam doswiadczenie w pracy zespolowej i produkcyjnej mam 39 lat prosze o kontakt 883 647 5509

  9. KAROLINA0912 na 3 lipca 2016 @ 12:52

    jestem zainteresowana oferta pracy mam doswiadczenie w pracy zespolowej i produkcyjnej mam 39 lat prosze o kontakt 883 647 509 pochodze z polski