€ do ustalenia

Praca Niemcy przy komisjonowaniu na magazynie bez znajomości języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 marca 2015 03:52

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko komisjonera artykułów spożywczych. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego na magazynie.

Stanowisko: Komisjoner na magazynie

Lokalizacja: Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Obowiązki:

  • Komisjonowanie produktów spożywczych na magazynie.
  • Do zadań należeć będzie przygotowanie towarów do wysyłki zgodnie ze zleceniem klienta.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech w dłużej perspektywie
  • brak problemów z pracą zmianową, w tym również na noce
  • mile widziana licencja na elektroniczne wózki widłowe
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
  • pożądane doświadczenie w pracy na magazynie lub produkcji
  • zachowywanie higieny osobistej i dbanie o wykonywanie prac zgodnie z BHP

Oferujemy:

  • trzyzmianowy system pracy
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • umowa niemiecka z niemieckim pracodawcą
  • dodatki za prace w godzinach nocnych
  • zorganizowane płatne zamieszkanie
  • wsparcie na miejscu we wszelkich formalnościach

Aplikacja:
Drodzy kandydaci aby aplikować należy przejść na poniżej podaną stronę:

ID ogłoszenia: 21854ff6f54c4a25