€ 1,500.00

Praca Niemcy przy opiece nad starszą Panią 86 lat z Lippstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: LIPPSTADT
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 6-8 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 października 2018 05:18

W rejonie Lippstadt możliwa praca w Niemczech w charakterze opiekunki osób starszych. Zlecenie dotyczy opieki nad seniorką w wieku 86 lat, która jest po udarze (mówi bardzo cicho i czasami trudno ją zrozumieć), cierpi na nietrzymanie moczu (nosi pieluchy), niewydolność serca, nadciśnienie, rak (przerzuty na watrobe, nerki)

Osoba podopieczna: kobieta
Wzrost 160
Waga 70 kg
Wiek 86 lat

Opis osób podopiecznych:

Pani jest bardzo miłą straszą osobą. Ma silną wolę życia, Jest bardzo niezadowolona z powodu swoich ograniczeń. Chętnie korzysta z pomocy, lubi rozmawiać.

Pani może od czasu do czasu zostawać sama, także czas wolny jest zagwarantowany 2-3 godziny dziennie i dwa popołudnia w tygodniu. – w tym czasie Pani będzie przebywała pod okiem sąsiadek, które są w stanie się Panią zająć, zrobić zakupy etc
Pani jest leżąca, więc nie ma spacerów, wyjść itp.

Schorzenia: pani jest po udarze(mówi bardzo cicho i czasami trudno ją zrozumieć), cierpi na nietrzymanie moczu (nosi pieluchy), niewydolność serca, nadciśnienie, rak (przerzuty na watrobe, nerki)

Pielęgniarka: tak, raz dziennie, zmienia opatrunki i podaje leki

Czynności wykonywane przez podopieczną:
– poruszanie się – pani jest leżąca,
– toaleta – pani nosi pieluchy
– higiena osobista/ mycie- wymaga pomocy
– ubieranie- wymaga pomocy
– jedzenie- z pomocą, jedzenie musi być zblendowane

Wstawanie w nocy: pani czasami budzi się w nocy, ale nie wstaje, bo jest leżąca, otrzymuje środki nasenne aby łatwiej przesypiać noc
Zakres obowiązków:
Rozmowy z seniorka
gotowanie
Prowadzenie gospodarstwa domowego
Opieka nad seniorka
Pranie, prasowanie
Zakupy – do sklepu jest 5 min piechota

ID ogłoszenia: 6855bd2e91c7952d