€ 8,50 euro brutto za godzinę plus dodatki

Praca Niemcy przy pakowaniu i komisjonowaniu bez doświadczenia Buggingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Buggingen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 13 listopada 2014 01:14

Dam pracę w Niemczech na magazynie przy pakowaniu, komisjonowaniu, zbieraniu art. elektronicznych, biurowych. Oferta z Buggingen dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik do pakowania

Lokalizacja: Buggingen

Zarobki: 8,50 euro brutto za godzinę plus dodatki

Numer referencyjny: PAK/DE/2014

Obowiązki:

  • zatrudnienie na magazynie wysyłkowym z elektroniką oraz artykułami biurowymi.
  • pracownik będzie miał za zadanie zbierać, komisjonować i pakować towary.

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • atutem bedzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • zdolność pracy zespołowej, bezkonfliktowość
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • mile widziane będzie posiadanie swojego samochodu
  • nastawienie na realizacje planów dziennych
  • duże zaangażowanie, zdyscyplinowanie i punktualność
  • chęć wyjazdu na dłużej

Oferujemy:

  • umowa na niemieckich warunkach
  • zatrudnienie na stałe
  • zapewnione zamieszkanie
  • pakiet socjalny
  • dobre zarobki plus pracodawca zapewnia dodatki na przejazdy

Aplikacja:
Wiadomość z CV oraz aktualnym zdjęciem całej sylwetki na jednolitym tle prosimy przesłać na adres:

  • logistyka@euro-labora.com

Prosimy pamiętać iż załączone zdjęcie ma być formalne, bez rąk w kieszeni, okularów słonecznych, w pełnej odzieży.

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pakowaczka-2585152.html

ID ogłoszenia: 686546375a3e91ea