€ do ustalenia

Od zaraz praca Niemcy przy pakowaniu makaronów bez znajomości języka Willstätt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Willstätt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 15 maja 2017 03:34

Aktualna oferta stałej pracy w Niemczech przy pakowaniu makaronów dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Ogłoszenie z Willstätt do podjęcia od zaraz jako pakowacz artykułów spożywczych.

Stanowisko: Pakowacz artykułów spożywczych
Numer referencyjny ogłoszenia: PAK/2017/DE
Lokalizacja: Willstätt, Niemcy
Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • nieskomplikowana praca polegająca na pakowaniu makaronów
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wkładanie produktów spożywczych do kartonów a te z kolei na palety
  • konieczna będzie kontrola jakości

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia oraz znajomość języka niemieckiego
  • wydajność, pracowitość, odpowiedzialność
  • motywacja
  • chęć podjęcia pracy na dłużej
  • gotowość do przyjechania własnym samochodem do Niemiec
  • dokładność

Oferujemy:

  • pracę w systemie trójzmianowym
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • zamieszkanie
  • stałe zatrudnienie
  • niemiecką umowę o pracę
  • system trójzmianowy

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:

  • niemcy@euro-labora.com

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pakowaczkapakowacz-niemieckie-warunki-zatrudnienia-3738407.html

ID ogłoszenia: 5405918eb712452a

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Niemcy przy pakowaniu makaronów bez znajomości języka Willstätt”

  1. patrycjabartek na 17 maja 2017 @ 17:15

    witam ja i mój chłopak jesteśmy zainteresowani pracę możemy zacząć od zaraz oraz spełniamy kryteria prosze o kontakt tel 662 510 691