€ 9€ + dodatki

Praca Niemcy przy produkcji karmy dla zwierząt z podstawowym językiem w Bretten

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bretten
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 września 2016 05:29

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech przy produkcji karmy zwierzęcej na terenie miejscowości Bretten. Oferta dla osób z minimum podstawową znajomością języka niemieckiego.

Niemiecka Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje:

Pracownik magazynu z podstawowym jęz. niemieckim

Wymagania:
- znajomość j. niemieckiego w stopniu podstawowym (warunek konieczny),
- sumienność wykonywanej pracy,
- sprawność fizyczna,
- umiejętność pracy w zespole,
- gotowość do pracy na 3 zmiany oraz w weekendy

Obowiązki:
- praca fizyczna związana z produkcja i pakowaniem karmy dla zwierzat
- przestrzeganie norm i wytycznych,
- dbanie o porządek w miejscu pracy.
- bezwzględne przestrzeganie przepisów BHP,

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie i dobre warunki pracy,
- zgodnie z obowiązującymi przepisami, ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne,
- zakwaterowanie w cenie 280€/ miesiąc,
- pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu za oplatą (pomoc przy meldunku, koncie bankowym, wizycie u lekarza )
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- dodatek świąteczny i urlopowy

Prosimy o przesylanie CV w jezyku niemieckim: info@ih-direkt-plus.de

ID ogłoszenia: 61857cfdddf23bfe

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: ihdirektplus
  • Zarejestrowany od: 13 lipca 2016

Inne przedmioty dodane przez ihdirektplus

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez ihdirektplus »