€ do uzgodnienia

Praca Niemcy przy regipsach i renowacji fasad dla malarza na budowie Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 12 czerwca 2017 01:02

Opcja zatrudnienia w Monachium dla malarza przy regipsach i renowacji fasad. Oferta pracy w Niemczech na budowie dla budowlańców z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Malarz
Miejscowość: Monachium, Niemcy
Zarobki: stawka do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • praca budowlana przy montażu a także renowacji fasad – przygotowywanie powierzchni, malowanie oraz lakierowanie
  • zadania wykonywane na wysokościach
  • pracownik odpowiedzialny będzie montaż regipsów i zadania wykończeniowe
  • remonty balkonów oraz renowacje części betonowych

Wymagania:

  • własny samochód na wyjazd + prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • doświadczenie w pracy na analogicznych
  • wykształcenie w zawodzie lub techniczne

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie umowy na czas nieokreślony
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie zdrowotne na terenie Niemiec
  • atrakcyjne zarobki plus dieta
  • dodatkowo płatne nadgodziny
  • wsparcie pomocnika z agencji przy sprawach formalnych, zorganizowaniu zamieszkania
  • opieka w trakcie pobytu w Niemczech
  • możliwość pracy przy innych zleceniach

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę:

Można kontaktować się telefonicznie, pod numerem: 793 835 466

ID ogłoszenia: 410593db075bee93