€ 8,50-9 euro/h

Praca Niemcy przy sortowaniu paczek bez znajomości języka w sortowni kurierskiej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 30 maja 2016 01:35

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków przy sortowaniu paczek na linii bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w sortowni kurierskiej również przy rozładunku i załadunku przesyłek.

Stanowisko: Magazynier

Nr. Ref.: MG/03/2016/PT/N

Zarobki: obowiązuje stawka od 8,50 do 9 euro brutto

Miejsce: Niemcy

Zakres obowiązków:

  • Zatrudnienie odbywa się na magazynie w sortowni kurierskiej. Osoba zatrudniona zajmuje się rozładunkiem i załadunkiem przesyłek oraz sortowaniem paczek. Do zadań pracownika należeć będzie dbanie o czystość na magazynie oraz wykonywanie innych zadań zleconych przez kierownika. Pracownik musi bardzo uważać aby nie uszkodzić żadnej przesyłki.

Oczekujemy:

  • doświadczenie
  • przykładanie się do zadań
  • zdolność do bezkonfliktowej i wydajnej pracy w grupie
  • możliwość pracy na zmianie nocnej
  • duża dokładność
  • odpowiedzialność, sumienność, dobre zorganizowanie

Oferujemy:

  • zorganizowane zamieszkanie
  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej
  • druk A1 oraz kartę EKUZ
  • ustawowy dodatek za pracę w godzinach nocnych, wynoszący +25% stawki podstawowej
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • ubezpieczenie dodatkowe

Jak aplikować?
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 476574b65a3a44c8