€ 12 euro brutto/h

Praca Niemcy przy sprzątaniu biur od zaraz Hamburg z podstawowym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 21 kwietnia 2016 02:39

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech jako sprzątaczka lub sprzątacz. Ogłoszenie z Hamburga dla Polaków przy sprzątaniu biur z podstawowym językiem niemieckim lub angielskim.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Zarobki: 12 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Hamburg

Opis stanowiska pracy:

  • kompleksowe sprzątanie powierzchni biurowej
  • osoba zatrudniona każdego dnia ma podobny rozkład prac, konieczne jest przejście całego biura i opróżnienie koszy, wyniesienie brudnych kubków, wysprzątanie toalet, recepcji, poczekalni, sal konferencyjnych, itp

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • minimum rok doświadczenia w podobnej pracy
  • czynne prawo jazdy
  • zaangażowanie, słowność, pracowitość
  • przykładanie się do powierzonych prac
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu podstawowym

Zapewniamy:

  • wsparcie w zorganizowaniu lub pośrednictwo w wynajmie zamieszkania
  • samodzielny wybór sposobu współpracy – może być umowa o pracę lub zatrudnienie na podstawie Gewerbe
  • wieczorne godziny prace, od 18 do 2

Aplikacja:
Wiadomość e-mail zatytułowaną odpowiednio: „Praca w Niemczech sprzątanie biur, imię i nazwisko” należy przesłać mailowo na poniższy adres kontaktowy:

  • einfach-losungen@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-sprzatanie-biur-w-hamburgu-oferta-pracy-w-niemczech/

ID ogłoszenia: 45857179c4867d89