€ 14,50/h brutto

Praca Niemcy przy sprzątaniu biur od zaraz z podstawowym językiem Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 26 września 2019 04:58

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Kolonii dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur od października 2019. Pracodawca zapewnia wsparcie w szukaniu kwatery do wynajęcia.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Pensja: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od października 2019

Opis stanowiska pracy:

  • oferta dotyczy wykonywania pracy o charakterze fizycznym przy sprzątaniu powierzchni biurowych
  • dbanie o estetykę, sprzątanie toalet, recepcji, pomieszczeń socjalnych, wstawianie zmywarek, opróżnianie koszy na śmieci, odnoszenie brudnych talerzyków i kubków itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • dobra kondycja fizyczna
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • stałe godziny pracy – od 8:00 do 16:00
  • pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • asystowanie w trakcie wizyt u lekarza – na prośbę
  • wsparcie w zorganizowaniu płatnego zakwaterowania
  • niemieckie warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo z załączeniem CV, na adres:

  • beschaftigung@munich.com z dopiskiem w tytule:

„Sprzątanie biur – od października 2019, Kolonia”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-od-zaraz-przy-sprzataniu-biur-w-kolonii-dla-sprzataczek-2019/

ID ogłoszenia: 8565d8bcc9b64aaf

1 odpowiedź na “Praca Niemcy przy sprzątaniu biur od zaraz z podstawowym językiem Köln”

  1. Dzień dobry
    Przebywam obecnie na terenie Niemiec i jestem zainteresowana państwa ofertą.
    Proszę o kontakt +48 797851694
    Niemiecki w stopniu komunikatywnym,prawo jazdy +auto.