€ 15,00 €/h brutto

Praca Niemcy przy sprzątaniu biur w Berlinie od zaraz z podstawowym językiem niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 maja 2023 00:54

Od zaraz z minimum podstawową znajomością języka, ale bez doświadczenia do podjęcia praca w Niemczech przy sprzątaniu biur w Berlinie. Zatrudnienie jako sprzątaczka lub sprzątacz. Pracodawca pomaga w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka biur

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: od 15 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • sprzątanie biura – regularne zadania przy myciu toalet, uzupełnianiu środków higienicznych, mopowaniu, odkażaniu, wycieraniu kurzy

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka motywacja
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • komunikatywność
  • zdolność do samodzielnej pracy
  • punktualność
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • w pełni legalną umowę o pracę
  • pełny etat
  • pracę w stałych godzinach i jedną lokalizację pracy
  • operka polskojęzycznego rezydenta
  • jeżeli będzie taka konieczność to wsparcie przy sprawach urzędowych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: sprzątanie biur, Berlin 2023

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/berlin-praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-od-zaraz-z-podstawowym-jezykiem-niemieckim/

ID ogłoszenia: 486645ba20d098b8