€ od 13 euro brutto/h + zamieszkanie

Praca Niemcy przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 września 2016 04:37

Zatrudnimy pilnie osoby do pracy w Niemczech przy sprzątaniu luksusowych domów i mieszkań. Ogłoszenie z Norymbergii dla osób z podstawowym językiem od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: sprzątacz – sprzątaczka
Miejscowość: Norymberga, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Zarobki: w zależności od sposobu zatrudnienia – umowa o pracę to 13 euro brutto na godzinę pracy lub współpraca na podstawie gewerbe to 15 euro na godzinę

Obowiązki:

  • praca fizyczna wykonywana zespołowo lub samodzielnie przy sprzątaniu rezydencji oraz apartamentów
  • osoba zatrudniona wypełnia obowiązki zgodnie z życzeniami klientów – używanie odpowiednich detergentów lub sprzątanie ekologiczne

Oczekiwania:

  • zdolność do efektywnego zorganizowania czasu pracy
  • prawo jazdy kat.B
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, odpowiedzialność, zdyscyplinowanie
  • miła aparycja i wysoka kultura osobista
  • przyjazne nastawienie
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • pracę na dłużej
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na dłużej
  • samodzielne stanowisko pracy
  • zapewnione zakwaterowanie w kawalerce oddalonej o ok. 10 kilometrów w cenie 300 euro za miesiąc
  • auto służbowe

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy osoby zainteresowane do wysyłania aplikacji z załączeniem CV na poniżej podany adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca od zaraz przy sprzątaniu mieszkań i rezydencji, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-domow-mieszkan-norymberga/

ID ogłoszenia: 14357e32b5c7aed7