€ 10.05-10.56 € brutto/h

Praca Niemcy przy sprzątaniu od zaraz bez znajomości języka w Bawarii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: długoterminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2020 02:00

Na terenie Bawarii do podjęcia od zaraz ciekawa praca w Niemczech bez znajomości języka przy sprzątaniu obiektów – pensjonatów, hoteli, basenów etc.

Osoba sprzątająca / Sprzątanie
Miejsce pracy: Bawaria
Osoba Sprzątająca / Sprzątanie

Obecnie dla naszego zaufanego klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko osoby sprzątającej. Klient prowadzi firmę świadczącą usługi sprzątające w pensjonatach, hotelach, basenach. Nie jest wymagana znajomość języka Niemieckiego.

Miejsce: różne lokalizacje w landach Turyngia i północna Bawaria, Niemcy
Rozpoczęcie zlecenia: od zaraz
Zakończenie zlecenia: 31.12.20r ( z możliwością przedłużenia umowy od stycznia)

Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie,
-Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia,
-Możliwość długotrwałej współpracy
-Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach
organizacyjnych
-Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Zakres obowiązków:
-Sprzątanie powierzchni biurowych, hotelarskich, basenów zgodnie z grafikiem

Wymagania:
– Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
-Czynne prawo jazdy kat. B ( nie jest wymagany własny samochód na wyjazd)
-punktualność, dokładność

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu: 735 933 896

ID ogłoszenia: 435f4660ce283ac