€ 10,50 euro brutto/h

Praca Niemcy przy sprzątaniu siłowni i klubu fitness od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 1 września 2016 03:14

Niemcy praca do podjęcia od zaraz przy sprzątaniu klubu fitness i siłowni. Zatrudnienie na stanowisku sprzątacza-sprzątaczki w Bremen z podstawowym językiem niemieckim.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Wynagrodzenie: 10,50 euro brutto na godzinę

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • prace porządkowe w siłowni połączonej z klubem fitness
  • sprzątanie toalet, pryszniców i przymierzalni, wynoszenie odpadów, dbanie o porządek w recepcji oraz części biurowej
  • zadania bieżące – mycie podłóg, wycieranie maszyn, itp.

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • odpowiedzialność, zorganizowanie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • uniform służbowy z logotypem
  • niezbędne materiały, sprzęt i chemię gospodarczą
  • ubezpieczenie
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pomoc w znalezieniu kwatery do wynajęcia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji na adres poniższy:

  • einfach-losungen@germanymail.com

Prosimy o zatytułowanie wiadomości: „Niemcy praca przy sprzątaniu klubu fitness i siłowni, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sprzatanie-klubu-fitness-i-silowni-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-bremen/

ID ogłoszenia: 95457c7583ce95f6