€ 1600 euro brutto/mc

Praca Niemcy przy sprzątaniu w klinice stomatologicznej od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 26 listopada 2015 01:15

Poszukujemy sprzątaczki do sprzątania kliniki stomatologicznej w Dreźnie. Oferta pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka. Pracodawca nie wymaga posiadania doświadczenia.

Stanowisko: Sprzątaczka w klinice stomatologicznej

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Wynagrodzenie: 1600 euro brutto/mc

Obowiązki:

  • jest to praca fizyczna i polega na sprzątaniu kliniki stomatologicznej ze specjalnym uwzględnień gabinetów
  • zadaniem będzie porządkowanie pokoju socjalnego, recepcji, toalet, poczekalni
  • osoba zatrudniona będzie używała specjalnej chemii do powierzchni medycznych
  • zajmowanie się odpadami – medycznymi oraz komunalnymi po odpowiednim przeszkoleniu
  • konieczne jest przestrzeganie wysokich norm BHP

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdyscyplinowanie, odpowiedzialność
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym
  • miła aparycja
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu
  • gruntowne szkolenie pracownicze
  • początkowo pomoc w zaaklimatyzowaniu się i załapaniu wszystkich obowiązków
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • niezbędne środki ochrony indywidualnej – fartuszek, rękawiczki gospodarcze

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: sprzatanie/12/15

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 11356564866e33a0

1 odpowiedź na “Praca Niemcy przy sprzątaniu w klinice stomatologicznej od zaraz Drezno”

  1. Witam
    Jestem zainteresowana pracą. Mam 46 lat, jestem dokładna, punktualna, lubię porządek.
    Mieszkam w Polsce. Mój. tel 535-303-527
    pozdrawiam