€ 10,30 euro brutto/h

Praca Niemcy przy wykończeniach na budowie jako pomocnik Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2015 03:18

Oferujemy pracę w Niemczech dla pracowników fizycznych w Düsseldorfie przy wykończeniach. Ogłoszenie dla Polaków przy przygotowaniu kontenerów do sprzedaży lub wynajmu.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf

Wynagrodzenie: 10,30 euro brutto/h

Liczba wakatów: 3

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie prac wykończeniowych kontenerów. Kontenery przygotowuje się do sprzedaży lub wynajmu.

Oczekiwania:

  • atutem będzie możliwość zabrania swojego samochodu na czas trwania umowy
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w wykonywaniu podstawowym prac wykończeniowych
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferta:

  • praca w wymiarze 5-6 dni w tygodniu – ok. 45-50 godzin w tygodniu
  • zapewnione pełne ubezpieczenie
  • wsparcie na miejscu, pomoc w kwestiach organizacyjnych oraz przy znalezieniu miejsca zamieszkania
  • zatrudnienie legalne
  • zapewniony płatny urlop poprzez 27 dni w roku plus dni świąteczne
  • pomoc prawna

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 1305540f1900979d

3 komentarze na “Praca Niemcy przy wykończeniach na budowie jako pomocnik Düsseldorf”

  1. wojtus9893 na 3 maja 2015 @ 12:19

    Witam jesteśmy we dwóch jesteśmy zainteresowani ofertą pracy proszę o kontakt telefoniczny 534815777

  2. rafalkarsznia na 10 maja 2015 @ 15:07

    Witam mam 26 lat i 7 letnie doświadczenie wpracach remontowych malowanie-szpachlowanie montaż poddaszy montaż drzwi panelipopodłóg potwierdzone certyfikatem drobne prace związane z elektryka moim plusem jestze ppracowałem w Dusseldorfie 18 miesięcy i znam j.niemiecki jeśli są Państwo zainteresowani moja osoba proszę o kontakt 571-427-138 mail rafalkarsznia@gmail.com

  3. Lukanio2323 na 14 czerwca 2019 @ 11:02

    Witam.mieszkam w Krefeld jestem zainteresowany praca.moj numer 015215330832