€ 10 euro netto plus bezpłatne zamieszkanie

Praca Niemcy przy wykończeniach od zaraz dla płytkarza/glazurnika/kafelkarza

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 czerwca 2014 21:21

Ogłoszenie pracy w Niemczech przy wykończeniach i remontach dla glazurnika/płytkarza/kafelkarza. Zatrudnienie w budownictwie od zaraz przy układaniu podłoża.

Stanowisko: Wykończeniowiec

Lokalizacja: Niemcy

Zarobki: obowiązuje stawka za godzinę- 10 euro netto, do tego jest bezpłatne zakwaterowanie

Praca od zaraz!

Obowiązki:

  • Prace wykończeniowe przy położeniu podłoża.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za układanie terakoty, glazury oraz fugowanie

Oczekiwania:

  • minimum 5 letnie udokumentowane doświadczenie
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
  • osoba w wieku do 45 lat
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • atutem będzie posiadanie samochodu i prawa jazdy kat.B

Aplikacja:
Wszyscy zainteresowani powyższą ofertą proszeni są o przesłanie wiadomości kontaktowej z CV w języku polskim i niemieckim na poniższy adres kontaktowy:

  • bmz.agencja@onet.eu

istnieje możliwość kontaktu telefonicznego w godzinach 9 do 18 pod numerem: + 48 518 081 615

źródło: http://www.praca4u.net/pilne-plytkarz-kafelkarz-glazurnik-niemcy-id224675.html

ID ogłoszenia: 875394a4a5d1c3a