€ na akord

Praca Niemcy sezonowa na plantacji Purkshof zbiory truskawek bez języka 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Purkshof
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 13 stycznia 2016 20:53

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze truskawek na polu. Zatrudnienie na plantacji z Purkshof dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Wymagana wytrzymałość i bardzo dobra sprawność fizyczna.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce: Purkshof, Niemcy

Wynagrodzenie: stawka akordowa

Opis stanowiska pracy:

  • praca rozpoczyna się codziennie od zbiórki o godzinie 4 i przewiezienia pracowników na pole
  • osoby zatrudnione zbierają owoce dojrzałe oraz te zepsute
  • jest to praca w pełni fizyczna wykonywana często w niesprzyjających warunkach atmosferycznych – deszcz, upał

Oczekiwania:

  • bardzo dobra sprawność fizyczna i brak problemów ze zdrowiem
  • szybkie tempo
  • brak nałogów – na plantacji obowiązuje zakaz palenia
  • niezbędnym warunkiem jest posiadanie odpowiednich ubrań i akcesoriów na każdą pogodę
  • bezproblemowe wypracowywanie norm dziennych

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • zapewnione pakiety śniadaniowe
  • przerwę z ciepłym obiadem o godzinie 14
  • możliwość odpłatnego wypożyczenia sztormiaków

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poniższej strony:

www.karls.pl

źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-zbiory-truskawek-2015-bez-znajomosci-jezyka-purkshof/

ID ogłoszenia: 5505694cdfaeef1a

1 odpowiedź na “Praca Niemcy sezonowa na plantacji Purkshof zbiory truskawek bez języka 2016”

  1. Przemo123455 na 15 stycznia 2016 @ 12:32

    Witam chętnie podejmę prace prze zbiorach. Proszę o kontakt.
    Imie: Przemysław
    Nr tel 785-609-735
    Adres email: przemek1993_a@interia.pl