€ do uzgodnienia

Praca Niemcy sezonowa w szklarni przy zbiorze warzyw Zwickau kwiecień 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zwickau
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 2-3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 marca 2016 04:22

Oferujemy zatrudnienie sezonowe w szklarniach ze Zwickau przy zbiorze i pakowaniu warzyw. Ogłoszenie pracy w Niemczech od kwietnia 2016 bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru warzyw

Lokalizacja: Zwickau, Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Start: od kwietnia 2016

Czas trwania umowy: 2-3 miesiące

Zakres zadań:

  • praca w szklarni przy zbiorze, pakowaniu i sortowaniu warzyw

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • motywacja do podjęcia pracy fizycznej
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • energiczność, pracowitość
  • brak problemów z wypracowywaniem norm dziennych

Zapewniamy:

  • pracę sezonową na 2 do 3 miesięcy
  • zatrudnienie od zaraz
  • pomoc polskiego brygadzisty
  • wsparcie na miejscu
  • zorganizowane zakwaterowanie darmowe

Aplikacja:

Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Zbiory warzyw szklarniowych, Zwickau. Imię, nazwisko”

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 37056e802a0dfc09