€ 11,50 eur brutto/h

Praca Niemcy sprzątanie domów i mieszkań od zaraz Berlin podstawowy język

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 28 stycznia 2016 00:46

Aktualnie poszukujemy pracowników do sprzątania domów i mieszkań w Berlinie. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla chętnych z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: 11,50 eur brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • zadania wykonuje się zespołowo – po 2-3 osoby
  • pracownicy zajmują się kompleksowym sprzątaniem powierzchni
  • obowiązują zlecenia jednorazowe – np. sprzątanie po remontach, imprezach lub w okolicy świąt lub stałe

Oczekiwania:

  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • preferowane zgłoszenia od osób z własnym autem
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • zorganizowane niezbędne materiały oraz sprzęt które są niezbędne do wykonywania swoich obowiązków
  • szkolenie pracownicze
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • wsparcie w zorganizowaniu kwatery

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem: „Sprzątanie domów i mieszkań, Berlin”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-domow-berlin-sprzataczka-sprzatacz/

ID ogłoszenia: 34556a76436ba0b1