€ od 850 euro miesięcznie

Praca Niemcy sprzątanie w hotelu dla kobiet bez znajomości języka Juist

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Juist
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 października 2014 00:38

Hotel położony na wyspie Juist aktualnie poszukuje dwóch kobiet do podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku sprzątaczki. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka przy sprzątaniu.

Stanowisko: Sprzątaczka

Lokalizacja: wyspa Jusit

Zarobki: od 850 euro miesięcznie

Obowiązki:

  • Praca w hotelami z 10 pokojami gościnnymi oraz kuchnią i restauracją.
  • Do zadań należeć będzie przygotowanie stołówki przed śniadaniem – donoszenie napojów, ustawianie płatków it., oraz uporządkowanie po śniadaniu – schować jedzenie, umyć stoły i krzesła, poodkurzać.
  • Obowiązkiem będzie sprzątanie kuchni – zmywanie naczyń, garnków, opróżnienie koszy, dezynfekcja.
  • Do zadań należeć będzie sprzątanie w pokojach klientów, odkurzanie korytarzy, schodów, mycie balustrad.
  • Jeżeli będą brudne okna wówczas do zadań należy umycie.
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego tak jak uprzątnięcie wejścia przed hotelem.
  • W godzinach popołudiowych niekiedy do zadań należeć będzie wykonanie prania.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym będzie mile widziana jednak nie jest koniecznym obowiązkiem
  • dobra sprawność fizyczna
  • wysoka kultura osobista
  • wytrzymałość, zdyscyplinowanie
  • zwinność, staranność
  • wiek od 18 do 55 roku życia

Oferujemy:

  • praca dla dwóch kobiet
  • zatrudnienie legalne, na niemieckich warunkach
  • zapewniona przerwa popołudniowa od 13 do 15
  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie – możliwość odwiedzin (obowiązuje limit do 2 osób max – z zachowaniem odpowiedniej kultury osobistej)
  • cisza nocna obowiązuje w hotelu pomiędzy godziną 22 do 7

Aplikacja:

Poprzez stronę: http://www.poloniusz.pl/o1-22ncnm/

ID ogłoszenia: 944542ebaaf215e0

8 Odpowiedzi na “Praca Niemcy sprzątanie w hotelu dla kobiet bez znajomości języka Juist”

  1. agnieszka1985 na 6 października 2014 @ 14:08

    Witam jestem zainteresowana ogłoszeniem
    proszę o kontakt 513 591 202 .

  2. Malwina.Zamolska na 10 października 2014 @ 04:08

    Witam ja również jestem zainteresowana. Prosze o kontakt pod numerem :
    570 680 836 lub na adres e maila : malwinka21zlw@interia.pl

  3. Witam ;) Jestem zainteresowana Waszym ogłoszeniem. Proszę o kontakt 725506237

  4. witam jestem zainteresowana pracą:)moge zacząc jak najszybciej i mam drugą osobe która również poszukuje pracy to razem byśmy pojechały do niemiec.To mój numer telefonu 609-963-837

  5. Gdyby był potrzebny do pracy na analogicznym stanowisku i na podobnych warunkach, mężczyzna. Proponuję swoją osobę. Telefon: +48 501169783.

  6. witam,jestem zainteresowana tą ofertą ,mam doswiadczenie to mój nr tel +48 518994777

  7. Witam, jestem zainteresowana pracą, obecnie jestem w Polsce ale chcę na stałe wyjechać do Niemiec. Muszę tylko znaleźć pracę. Proszę o kontakt 505918002

  8. witam. Jestem zainteresowana Waszą ofertą. Jestem osobą dyspozycyjną, komunikatywną, sumienną i pracowitą.Mój mail madias@o2.pl tel.724354470 Pozdrawiam Maria