€ 1720 euro brutto/mc

Praca Niemcy Ulm bez języka na magazynie z obuwiem sportowym od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 czerwca 2017 01:22

Od zaraz oferujemy zatrudnienie w Ulm na magazynie sklepu internetowego z odzieżą oraz obuwiem sportowym. Praca w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego dla 2 osób.

Stanowisko: Magazynier
Miejsce zatrudnienia: Ulm, Niemcy
Pensja: 1720 euro brutto miesięcznie + dodatki
Wakaty: 2

Zakres zadań:

  • praca na magazynie sklepu internetowego sprzedającego obuwie, sprzęt i akcesoria sportowe
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie realizacja zamówień składanych drogą elektroniczną od samego przyjęcia zamówienia, poprzez kompletowanie produktów i pakowanie adresowanie oraz oznaczanie w systemie
  • zadania będą wykonywane za pomocą skanera działającego również w języku polskim
  • sklep ma własny magazyn, znajdujący się na obrzeżach miasta Ulm

Oczekiwania:

  • umiejętność wydajnego zarządzania czasem pracy
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • preferowane osoby z doświadczeniem
  • wytrzymałość, solidność, zaangażowanie, niezawodność
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych jeżeli będzie taka konieczność

Oferujemy:

  • stałe godziny pracy – zmianą poranną lub popołudniową
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze i pomoc koordynatora Polaka
  • odpowiedzialne oraz samodzielne stanowisko pracy
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dobre zaplecze socjalne
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i nauki języka niemieckiego

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „magazyn-/06/2017″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 259593d9a0e077f8

1 odpowiedź na “Praca Niemcy Ulm bez języka na magazynie z obuwiem sportowym od zaraz”

  1. Ja i mój chłopak jestesmy zainteresowani pańską ofertą. Prosimy o kontakt na e-mail wigusniedzwiedziadel@wp.pl