€ 12 euro brutto/h

Praca Niemcy w Berlinie od zaraz sprzątanie domów i mieszkań prywatnych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 3 września 2015 21:05

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych. Zatrudnienie w Berlinie dla Polaków jako sprzątaczka – sprzątacz.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Berlin, Niemcy

Stawka godzinowa: 12 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

Osoba zatrudniona będzie w firmie świadczącej kompleksowe usługi sprzątania domów i mieszkań. Praca wykonywana będzie w zespołach 2-3 osobowych. Panie dzielą się zadaniami samodzielnie.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym
  • doświadczenie lub bardzo duża motywacja
  • odpowiedzialność
  • duża samodzielność
  • zdolność do pracy w grupie
  • konieczne jest przedstawienie pracodawcy zaświadczenia o niekaralności – osoby bez tego aktualnego dokumentu proszone są o nieaplikowanie (zaświadczenie jest do uzyskania w KRK
  • duża dokładność, przykładanie się
  • sumienność
  • możliwość przyjechania swoim samochodem

Oferujemy:

  • opiekę polskojęzycznego pracownika
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • terminowe wypłacanie pensji
  • atrakcyjne zarobki

Uwaga! Nie zapewniamy zamieszkania!

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała Was nasza oferta prosimy o wysłanie zgłoszenia na podany poniżej adres w nagłówku wiadomości wpisując stanowisko „Sprzątanie domów i mieszkań, Berlin”. Preferujemy CV napisane w języku niemieckim.

Sicheres Arbeiten GmbH
Ludwig-Erhard-Straße 32
20459 Hamburg

Sicheres-Arbeiten@accountant.com

ID ogłoszenia: 60155e81c810982b

1 odpowiedź na “Praca Niemcy w Berlinie od zaraz sprzątanie domów i mieszkań prywatnych”

  1. soj2701@Yahoo.de na 14 września 2015 @ 10:41

    Witam. Jestem zainteresowana oferta pracy, Posiadam doświadczenie w sprzątaniu ponieważ 3 lata pracowałam w hotelu,ponadto pracuje w firmie zajmującej się sprzątaniem biur jestem młoda 24-letnia energiczna osobą,gotową podjąć pracę od zaraz. Pozostawiam swój nr kontaktowy 01786982399. Pozdrawiam Malwina