€ 12 euro/h

Praca Niemcy w budownictwie dla elektryków, Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 lipca 2018 02:46

Aktualne ogłoszenie z Monachium dla elektryków budowlanych. Propozycja pracy w Niemczech przy montażu instalacji elektrycznych w budownictwie mieszkaniowym z podstawową znajomością języka.

HR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.
Dla naszego Klienta w Niemczech poszukujemy osób na stanowisko:
Elektryk
Miejsce pracy: Niemcy Południowo-Zachodnie
Obowiązki:
• Montaż instalacji elektrycznych na budowach
• Ogólne prace elektryczne na podstawie rysunków technicznych
Wymagania:
• PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego
• Mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Niemiec
• Wykształcenie w zawodzie elektryk (zawodowe elektryk, elektromonter lub techniczne )
• Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
• Aktualne uprawnienia SEP (do 1 kV)
• Mile widziane prawo jazdy i gotowość wyjazdu własnym samochodem
Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie w Niemczech u Naszego Klienta
• Umowę o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich
• atrakcyjne wynagrodzenie + diety
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
• Miejsce pracy Niemcy Południowo-Zachodnie
OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESYŁANIE CV ZE ZDJĘCIEM W ORAZ SKANY DOKUMENTÓW POTWIERDZAJĄCYCH KWALIFIKACJE NA ADRES: rekrutacja@hrinvestment.pl Z NAZWĄ STANOWISKA W TYTULE WIADOMOŚCI lub pod numerem telefonu 539-955-300

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Agencja Pośrednictwa Pracy
HR Investment Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 125/7
53-317 Wrocław

Certyfikat Krajowego Rejestru Zatrudnienia nr 4755

ID ogłoszenia: 4285b51aeec8d4a0