€ do uzgodnienia

Praca Niemcy w budownictwie dla Polaków Augsburg jako malarz-tapeciarz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 listopada 2016 02:25
  • Wygasa: 2 dni, 1 godzina

Firma budowlana z Augsburga oferuje możliwość zatrudnienia dla malarzy – tapeciarzy. Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie dla Polaków. Zakwaterowanie zapewnione jest bezpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik budowlany – malarz/tapeciarz
Miejsce zatrudnienia: Augsburg, Niemcy
Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • przygotowanie powierzchni – zabezpieczenie podłóg, ścian, okien przed zabrudzeniem
  • malowanie i tapetowanie
  • szpachlowanie, gładzenie
  • montowanie płyt kartonowo gipsowych na stelażach
  • tapetowanie ścian
  • dbanie o narzędzia
  • samodzielne przygotowywanie materiałów
  • porządkowanie po wykonanej pracy

Oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • możliwość przyjechania swoim autem, jednoczenie ważne jest czynne prawo jazdy kat.B
  • przynajmniej 5 lat doświadczenia w pracy malarza
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • opiekę konsultanta przez cały okres zatrudnienia
  • wsparcie w przygotowaniu wyjazdu do Niemiec
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu i opłacone przez pracodawcę
  • dobre zarobki wypłacane terminowo
  • możliwość korzystania z pakietu świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o kontakt bezpośredni, pod adresem:

  • impactjob.3229047@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/malarz-tapeciarz-id419837.html

ID ogłoszenia: 562583b5c2733430